Pojištění majetku

Naše pojištění majetku je tu proto, abyste mohli klidně spát. Pojistíme Váš dům, vybavení pronajatého bytu, i chalupu kam jezdíte na víkend. Rychle, jednoduše, s krytím rizik, kterých se nejvíce obáváte.

• Komplexní krytí rizik – Váš majetek pojistíme proti krádeži, vandalismu, ale i škodám způsobeným přepětím, zkratem nebo proti přírodním živlům. Nabízíme výběr ze tří balíčků podle stupně ochrany.
• Více produktů = více výhod – Využijte pojištění naplno. Máte-li u nás sjednané životní pojištění, pojištění auta nebo penzijní spoření, získáte od nás slevu. –
• Pojištění odpovědnosti – Pojištění odpovědnosti od Allianz s limity 5 miliónu a 20 milionů korun platí nejen v České republice, ale také ve většině zemích Evropy. Nehoda se může stát i na dovolené, buďte proto vždy chráněni.
• Nonstop asistence – Pomůžeme Vám, když si zabouchnete klíče, čelíte invazi obtížného hmyzu nebo řešíte poruchu domácího elektrospotřebiče. 24 hodin denně.

3 balíčky pojištění majetku. 1 snadná volba.

Dopřejte si pohodu a méně starostí díky pojištění majetku a odpovědnosti od Allianz.
Připravili jsme pro vás 3 optimálně sestavené balíčky, ze kterých můžete vybírat.

Komfort

Základní balíček pro všechny, 
kterým stačí ochrana
proti přírodním živlům
a pojištění odpovědnosti.

Základ
Pomůžeme Vám se škodami způsobenými požárem, výbuchem, úderem blesku, pádem letadla, pádem předmětu na pojištěný majetek, nárazem vozidla, náhlým sesuvem půdy nebo rázovou vlnou.

Přírodní události
Pomůžeme Vám se škodami způsobenými vichřicí, krupobitím, povodní, záplavou, atmosférickými srážkami a dále i tíhou a tlakem sněhu.

Asistence
Zajistíme Vám pomoc při stavu nouze a při zabouchnutí klíčů, při nenadálém výskytu hlodavců či obtížného hmyzu, při poruše domácího elektrospotřebiče a dále Vám poskytneme právní poradenství.

Odpovědnost
Uhradíme újmu vzniklou z běžné činnosti vč. svépomocného provádění drobných stavebních prací na objektu pojištěném touto smlouvou, z vedení domácnosti, provozování rekreačního sportu, chovu zvířat, používání malých plavidel, výkonu vlastnictví budovy – pokud je klient vlastníkem pojištěného objektu – anebo uhradíme škody vzniklé na pronajaté budově – pokud je klient nájemcem objektu, ve kterém se nachází jeho pojištěná domácnost. Dále uhradíme tzv. regres zdravotní pojišťovně (náklady vynaložené na léčení) nebo poskytnuté dávky nemocenského pojištění.

Další náklady
Uhradíme náklady (které vznikly
v souvislosti s pojistnou událostí) na vysušení nebo vyčištění pojištěné stavby
a náklady na náhradní ubytování. Uhradíme výměnu zámku vstupních dveří, zablokování výběru z platební karty, uskladnění věcí po škodě.

Zemětřesení (volitelně)
Lze připojistit ke každému balíčku navíc

Extra

Hodí se, pokud chcete mít majetek lépe chráněný proti náhodným jevům, které většinou nezpůsobují lidé.
Základ balíčku Komfort, navíc je zde:

Vodovodní škody
Pomůžeme Vám se škodami způsobenými vodou z vodovodního zařízení, vystoupnutím vody z odpadního potrubí, mrazem na vodovodním zařízení, chybou sprinklerového hasicího zařízení, ztrátou vody, vodou z akvária. 

Skla
Pomůžeme Vám se škodami způsobenými rozbitím skla z nepojištěné příčiny.

Zemětřesení (volitelně)
Lze připojistit ke každému balíčku navíc

Max

Široká ochrana majetku a odpovědnosti,
včetně pojištění krádeže či zkratu elektrozařízení.
Základ je balíček Extra, navíc je zde:

Krádež
Pomůžeme Vám při škodě způsobené krádeží vloupáním, loupeží, prostou krádeží stavebního materiálu, loupežným přepadením, prostou krádeží dětského kočárku nebo invalidního vozíku a uhradíme náklady na výjezd bezpečnostní agentury. 

Vandalismus
Pomůžeme Vám se škodami způsobenými vandalismem, poškozením plotu zvěří, poškozením vnitřního zateplení destruktivní činností hlodavců nebo kunovitých šelem nebo poškozením fasády destruktivní činností zvířat či hmyzu. 

Elektro
Pomůžeme Vám při škodě přepětím, podpětím, zkratem, poruchou chladicího zařízení.

Zemětřesení (volitelně)
Lze připojistit ke každému balíčku navíc

Jaké typy budov pojistíme?

Co lze ještě pojistit?

• rodinný dům (chalupa), chata, byt v osobním vlastnictví, mobilní dům – včetně vedl. staveb + garáž, která se nachází ve vzdálenosti do 500 m od pojištěné stavby
• družstevní byt – včetně vedl. staveb
• samostatná garáž v osobním vlastnictví ve vzdálenosti nad 500 m
• vedlejší stavby na jiném místě pojištění – stodola, stáj, oplocení, bazén
• stavební součásti družstevních a nájemních bytů

• připojištění porostů – krásnou zahradu s okrasnými dřevinami (stromy, keře a polokeře)
• připojištění krbů a vířivek – vztahuje se na ty, které nejsou vedlejší stavbou a které nejsou spojeny s hlavní stavbou
• hřbitovní stavby – poničené hroby nebo hrobky
• markýzy, firemní štíty, reklamy – k zastínění teras nebo zastřešení pergol se dnes hojně využívají a oprava či zakoupení bývají poměrně nákladné
• věci odložené na místě k tomu určené – věci v šatnách, kola ve stojanech
• věci v autě
• věci v hotelích a penzionech